4 жовтняВсесвітній день тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.
Чому сьогодні ця дата є актуальною? Особливо для України.
В умовах війни стаждає все живе. Діти, люди і тварини….. В цих умовах волонтери стають рятівниками, промінчиком світла у темряві.
Волонтери, які рятують тварин з окупованих територій, ризикуючи власним життям!
Знайомтесь – Ольга Білозір!
Ольга Білозір жила звичним та на декілька років розпланованим життям: працювала, хотіла відкрити власне навчання для артистів, планувала зустрічі з інвесторами й мала виходити заміж. Але Росія змусила дівчину змінити ці плани під час одного з перечікувань повітряної тривоги в коридорі.
Ольга пригадує: вона справді хотіла стати корисною та робити хоч щось, аби лиш не сидіти на місці. І за декілька днів їй зателефонував знайомий військовий, який попросив її допомогти вивезти собак із деокупованих сіл на Київщині, тому що вони займалися іншими речами.
«Мені набридло бути жертвою» “
Любов’ю до собак дівчина пройнялася давно: ще до повномасштабного вторгнення їздила у притулки для тварин. Вона навіть мала там своїх підопічних — 40 собак. Українка їх і годувала, і вигулювала, намагалася прилаштувати до сімей.
— Після 24 лютого я не знала, що з моїми собаками. В один притулок потрапила ракета — він горів, а другий притулок, де були мої вихованці, знаходився в окупації. Там було три тисячі собак.
Перше місце зупинки — приватні сектори Бучанського р-ну, де й досі перебували окупанти. Там не було людей, але покинуті напризволяще породисті пси йшли до Ольги як до соломинки порятунку. Дівчина каже: їх було так багато, що вона їх збирала оберемками.
Дорога була дуже важкою – блокпости, перевірки… Але собак вдалося врятувати, їх відвезли до Польщі, де на них чекали вже нові господарі.
Немає коментарів:
Дописати коментар